14,00 Euro € Milenecké azyly a hodinové hotely České Budějovice

Zverejnené dňa: 26/02/2020
  • Lokalita: Slovensko

Milenecké azyly a hodinové hotely České Budějovice

Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, milenecké azyly a hodinové hotely České Budějovice nabízí ubytování v příjemném prostředí, v době od 9 do 15 hodin, nebo v jiném čase na základě předchozí tel. dohody s recepcí.
Maximální hygiena a čistota v hodinovém hotelu České Budějovice je největší prioritou. Milenecký azyl se nachází v Českých Budějovicích ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě města, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.
Hodinové hotely a milenecké azyly jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování.
Přijeďte si do mileneckého azylu užít a zapomenout na starosti všedních dnů.
Hodinové hoteyl v Českých Budějovicích Vám umožní užít si diskrétně se svou milenkou či milencem krásné chvíle v kvalitně vybavených pokojích.
Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci hodinového hotelu klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků mileneckého azylu, je samozřejmostí.

Jiří Srba
0 hodnotení

Kontaktovať predajcuMobile Payments by Fortumo

Podobné inzeráty


  • Azyly pro milence a zamilované České Budějovice
    Azyly pro milence a zamilované České Budějovice
    Iné - - 26/02/2020 14,00 Euro €

    Azyly pro milence a zamilované jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte naše diskrétní ubytování. Milenecký azyl České Budějovice nabízí ubytování pro intimn...