28,00 Euro € Milenecký azyl České Budějovice

Zverejnené dňa: 07/06/2022
 • Lokalita: Slovensko

Milenecký azyl České Budějovice

Milenecký azyl České Budějovice nabízí intimní 3 hodinové ubytování v příjemném a diskrétním prostředí, v době od 9.00 do 15.00 hodin, případně v jiném čase dle předchozí telefonické objednávky.
Azyl pro milence v Českých Budějovicích Vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního ubytování není během toho dne již obsazován.
Milenecké azyly jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb našeho diskrétního mileneckého ubytování. Azyl pro milence České Budějovice je to pravé co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny.
Přijeďte do hodinového hotelu, do výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokality v Českých Budějovicích, užít si a zapomenout na starosti všedních dnů, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.

Jiří Srba
0 hodnotení

Kontaktovať predajcuMobile Payments by Fortumo

Podobné inzeráty


 • Ubytování České Budějovice - Levný penzion
  Ubytování České Budějovice - Levný penzion
  Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 07/06/2022 19,00 Euro €

  Ubytování České Budějovice, levný penzion můžete využít jako skvělý pobyt pro dovolenou, rodinu s dětmi, služební cestu, nebo jako levné dlouhodobé ubytování pro jednotlivce či pracovní skupinu. Ubytovací služby ve městě České Budějovice mají různou ...

 • Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 07/06/2022 19,00 Euro €

  enzion Minor České Budějovice patří mezi v Jižních Čechách mezi levné penziony ve městě a v okolí, výhodou je dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude r...