19,00 Euro € Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Zverejnené dňa: 07/06/2022
 • Lokalita: Slovensko

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

enzion Minor České Budějovice patří mezi v Jižních Čechách mezi levné penziony ve městě a v okolí, výhodou je dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru. Ubytování poskytuje kvalitní ubytovací služby za nejlepší ceny v Českých Budějovicích.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu Minor České Budějovice.

Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města a výstaviště České Budějovice, ve Školní ulici č. 8, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, skvělá a výhodná dopravní dostupnost s možností volného i uzavřeného a kamerami se záznamem střeženého parkování. Penzion Minor České Budějovice je vzdálen cca 50 m od stanice MHD.

Řadíme se mezi nekuřácké penziony v Českých Budějovicích a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.
Ubytování v soukromí České Budějovice Vám nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště a možnost parkování pro dodávkové automobily zdarma před budovou penzionu.
Penzion Minor České Budějovice připravuje kvalitní snídaně dle vlastního výběru ze šesti druhů snídaňového menu od 7.00 do 10.00 hodin.

Veškeré pokoje i apartmán v penzionu České Budějovice jsou kvalitně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.

Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je v celém ubytování Minor České Budějovice zdarma.

Aby bylo Vaše krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích co nejbezpečnější, důsledně dbáme na každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu penzionu, včetně stále upravené zahrady.
Levné ubytování patří mezi levné penziony v Českých Budějovicích a okolí, penzion Minor doporučuje hostům v průběhu dovolené různé relaxace a aktivity.
Kromě možnosti prohlídky historického centra Českých Budějovic, nebo plavby vyhlídkovou lodí po řece Vltavě, Vám levné ubytování zajistí exkurzi v pivovaru Budvar.
Penzion České Budějovice Vám také doporučuje návštěvu letní a zimní plovárny a jízdu na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou za pamětihodnostmi po cyklistických stezkách. V okolí města České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které můžete během své dovolené navštívit.

Jaroslav Srba
0 hodnotení

Kontaktovať predajcuMobile Payments by Fortumo

Podobné inzeráty


 • Milenecký azyl České Budějovice
  Milenecký azyl České Budějovice
  Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 07/06/2022 28,00 Euro €

  Milenecký azyl České Budějovice nabízí intimní 3 hodinové ubytování v příjemném a diskrétním prostředí, v době od 9.00 do 15.00 hodin, případně v jiném čase dle předchozí telefonické objednávky. Azyl pro milence v Českých Budějovicích Vám poskytne na...

 • Ubytování České Budějovice - Levný penzion
  Ubytování České Budějovice - Levný penzion
  Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 07/06/2022 19,00 Euro €

  Ubytování České Budějovice, levný penzion můžete využít jako skvělý pobyt pro dovolenou, rodinu s dětmi, služební cestu, nebo jako levné dlouhodobé ubytování pro jednotlivce či pracovní skupinu. Ubytovací služby ve městě České Budějovice mají různou ...