16,00 Euro € Penzion Minor ubytování České Budějovice

Zverejnené dňa: 14/08/2020
Upravené dňa: 16/10/2020
  • Lokalita: Slovensko

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice je vyhledávané levné ubytování na Jihu Čech, cena za pobyt se blíží ceně ubytovny v Českých Budějovicích. Penzion je oblíbené ubytovací zařízení pro služební cesty, pracovní skupiny a dovolenou. Pokoje i apartmán jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí a minibarem. V celém objektu je k dispozici rychlý Wi-Fi internet. Některé pokoje mají k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnkou.
Ubytování České Budějovice se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch, v Českých Budějovicích je mezi penziony velice oblíbeno.
Nabízíme kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbáme na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Penzion České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky.
Levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také výborné snídaně v restauraci a v objektu penzionu uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.
Penzion České Budějovice lze během dovolené využít jako výchozí bod a příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.
Levné ubytování České Budějovice, vhodné pro dovolenou i romantický a příjemný víkendový pobyt.

Jaroslav Srba
0 hodnotení

Kontaktovať predajcuMobile Payments by Fortumo