19,00 Euro € Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Zverejnené dňa: 13/12/2021
  • Lokalita: Slovensko

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Ubytování České Budějovice - levný penzion má příjemnou rodinnou atmosféru a ochotný vstřícný personál, proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu v penzionu.
Ubytování v soukromí České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.
Levné ubytování České Budějovice má prostorný dvoupokojový apartmán i pokoje komfortně vybaveny vlastní koupelnou a WC, televizí se satelitním příjmem, rádiem a minibarem.

Ubytovací zařízení se snídaní a parkovištěm patří mezi nejlepší penziony v Českých Budějovicích, splňující požadavky na kvalitní ubytování za rozumnou cenu.

Levné ubytování v penzionu v Českých Budějovicích se nachází nedaleko výstaviště a centra města, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, v klidné a tiché části města.

Kromě snídaní a příjemné ceny za ubytování ve městě České Budějovice, nabízí možnost snadného parkování osobních automobilů i dodávek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

Penzion České Budějovice je ideální pro rodiny s dětmi, dovolenou i pro pracovní cesty firemních zaměstnanců, kteří mají naplánovánu služební cestu do Českých Budějovic a hledají levné dlouhodobé ubytování a kvalitní ubytovací služby ve městě.

Vladislava Srbová
0 hodnotení

Kontaktovať predajcuMobile Payments by Fortumo

Podobné inzeráty


  • Penzion Minor ubytování České Budějovice
    Penzion Minor ubytování České Budějovice
    Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 13/12/2021 19,00 Euro €

    Penzion Minor se nachází v tiché části města České Budějovice a poskytuje svým hostům kvalitní levné ubytování v klidu a soukromí kde se budete cítit jako doma. Pokud navštívíte České Budějovice za účelem dovolené, je naše ubytovací zařízení pro Vás ...