19,00 Euro € Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Zverejnené dňa: 07/06/2022
 • Lokalita: Slovensko

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Ubytování České Budějovice, levný penzion můžete využít jako skvělý pobyt pro dovolenou, rodinu s dětmi, služební cestu, nebo jako levné dlouhodobé ubytování pro jednotlivce či pracovní skupinu.
Ubytovací služby ve městě České Budějovice mají různou kvalitu, ale samozřejmě i cenovou relaci, ať jsou to ubytovny, penziony či hotely.
Pokud preferujete rodinnější atmosféru, doporučujeme Vám rozhodnout se pro výběr ubytování v Českých Budějovicích v některém z rodinných penzionů.
Penziony České Budějovice cenově více odpovídají standardům běžné české rodiny, mají menší kapacitu, a tudíž dovedou nabídnout větší individuální přístup ze strany personálu.
Využijete-li nabídku našeho ubytovacího zařízení v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si pokoj nebo apartmán, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.
Všechny pokoje i apartmány v ubytování České Budějovice jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.
Levné ubytování v penzionu nedaleko centra České Budějovice, poblíž firmy Bosch a Budvar nabízí kvalitní ubytovací služby s výraznou slevou pracovním skupinám.
Ubytování patří mezi levné penziony v Českých Budějovicích se snídaní a možnost parkovat automobily včetně dodávek.
Zaměstnanci ubytování v soukromí České Budějovice jsou připraveni učinit vše pro Vaši spokojenost a budeme rádi, pokud i v budoucnu se do penzionu budete opět vracet.
Levný penzion ubytování České Budějovice, může být během dovolené Vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města v oblasti Jižních Čech.
Během dovolené v Českých Budějovicích si užijete pohodu a relaxaci v krásné přírodě a prohlídku zajímavých míst, neboť v Jižních Čechách jsou zajímavé historické, architektonické a kulturní památky.

Vladislava Srbová
0 hodnotení

Kontaktovať predajcuMobile Payments by Fortumo

Podobné inzeráty


 • Milenecký azyl České Budějovice
  Milenecký azyl České Budějovice
  Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 07/06/2022 28,00 Euro €

  Milenecký azyl České Budějovice nabízí intimní 3 hodinové ubytování v příjemném a diskrétním prostředí, v době od 9.00 do 15.00 hodin, případně v jiném čase dle předchozí telefonické objednávky. Azyl pro milence v Českých Budějovicích Vám poskytne na...

 • Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 07/06/2022 19,00 Euro €

  enzion Minor České Budějovice patří mezi v Jižních Čechách mezi levné penziony ve městě a v okolí, výhodou je dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude r...