16,00 Euro € Ubytování České Budějovice

Zverejnené dňa: 26/02/2020
Upravené dňa: 26/02/2020
  • Lokalita: Slovensko

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Penzion České Budějovice nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pro náročnější hosty, nebo rodiny s dětmi dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby.

Prostorné pokoje penzionu jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem a minibarem. Wi-fi je k dispozici v celém objektu.

V restauraci Vám ubytování České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Levné ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, i pro obchodní, pracovní a služební cesty v oblasti Jižní Čechy.

Penzion Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Jaroslav Srba
0 hodnotení

Kontaktovať predajcuMobile Payments by Fortumo

Podobné inzeráty


  • Penzion Minor ubytování České Budějovice
    Penzion Minor ubytování České Budějovice
    Ubytovanie, podnájom, prenájom - - 26/02/2020 16,00 Euro €

    Penzion Minor levné ubytování České Budějovice patří mezi nejlepší hotely a penziony se snídaní a parkovištěm, nedaleko centra města i výstaviště. Ubytování České Budějovice pro mladé i seniory, levnou dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty a prac...